Evlerde Yaşanan Kazalar – Video

İş Sağlığı ve Güvenliği sadece çalışılan ortamlarda değil, evlerde, bahçelerde her yerde geçerlidir. Lütfen güvenliğimize önem verelim.

 

 

Önemli Bilgi:

Türkiye’de her gün 200’ün üzerinde iş kazası meydana geliyor. Bu kazalarda ne yazık ki, en az 5 kişi hayatını kaybediyor, en az 10 kişi sürekli iş göremez hale geliyor. Sadece bu rakamlar dahi, çalışma hayatında yapılacak bir iyileştirmenin, insanlık adına önemini ortaya koyuyor. Sağlıklı ve güvenli iş yerlerinin oluşması, iş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenebilmesi için, bu yönde bir kültür oluşturmalı ve tüm topluma yaygınlaştırmalıyız. Bu konuda, işverenlerin yanı sıra çalışanlara da büyük sorumluluk düşüyor. Çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliği konusundaki haklarına sahip çıkmaları, bu hakların takipçisi olmaları gerekiyor.

 

 

Yazının ve videonun tüm hakları www.nedenisguvenligi.com‘a aittir. Telif hakları kanunu gereğince kopyalanamaz ve/veya farklı bir yerde kullanılamaz. Ancak alıntı yapıldığında link ve adres verilmek zorundadır.

4.8
Makaleyi Oylar mısınız?
[Total: 0 Average: 0]

Cevap Bırakın

error: İçerik Korunmaktadır!
Devamını oku:
Neden İş Sağlığı ve Güvenliği?

İş Sağlığı ve Güvenliği Tanımı İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili bir çok tanımlar yapılmaktadır. Ancak hepsinde ortak payda sağlık...

Kapat