Türkiye'nin isg platformu
OSGB Hizmetleri

İSG sınavı son başvuru tarihi bitti…

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından gerçekleştirilen İSG 1 sınavı için başvuru sürecinde sona yaklaşıldı. 24 Mart tarihinde …
15 soruda İş Sağlığı ve Güvenliği

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından gerçekleştirilen İSG 1 sınavı için başvuru sürecinde sona yaklaşıldı.

24 Mart tarihinde başlayan 2021 yılı İSG 1 sınavı başvuruları, 31 Mart tarihinde yani bugün bitecek.

Çağrı Tasarım Kampanya

Sınava girmek isteyen adaylar, İSG sınavı başvuruları hakkında araştırmalarını sürdürüyor. ‘İSG sınavı başvurusu nasıl yapılır?’ sorusuna yanıt aranıyor.

Peki, İSG sınavı başvurusu nasıl yapılır? İşte, 2021 İSG sınavı başvuru ekranı

İlginizi Çekebilir!  TMK Kataforez Teknik Metal Kaplama Fabrikası’nda 7 işçi işten atıldı, diğer işçiler üretimi durdurdu

İSG SINAVI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı sınavı, 2021 yılında iki kez gerçekleştirilecek. Bu sınavlardan ilki 9 Mayıs 2021 tarihinde, ikincisi ise 12 Aralık 2021 tarihinde uygulanacak. İSG sınav ücreti ise 290,00 Türk Lirası.

Adaylar, başvurularını elektronik ortamda ÖSYM Başvuru Merkezleri aracılığıyla veya bireysel olarak saat 10:00’dan itibaren ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden yapabileceklerdir.

İlginizi Çekebilir!  Kod 29 nedir?

Sınava başvuruda HES kodu bilgisi alınacağından adayların, sınava başvuru işlemi yapmadan veya başvuru için başvuru merkezlerine gitmeden önce HES kodunu edinmiş olmaları gerekmektedir.

Adaylar, HES kodunun nasıl edinileceği bilgisine Sağlık Bakanlığının https://hayatevesigar.saglik.gov.tr internet adresinden ulaşabileceklerdir.

2021 İSG Sınavları

ÖSYM İSG SINAVI BAŞVURU EKRANI

İSG sınavı son başvuru tarihi

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − four =

Önceki Yayın
Kod-29 ile atılan işçilerden fabrika yönetimlerine suç duyurusu 1

Kod-29 ile atılan işçilerden fabrika yönetimlerine suç duyurusu

Sonraki Yayın
2021 İSG sınavı ne zaman? 2

2021 İSG sınavı ne zaman?

İlgili Yayınlar
Total
0
Share