Türkiye'nin isg platformu
OSGB Hizmetleri

Online İSG Dersleri

Online İSG Dersleri ile, İş Sağlığı ve Güvenliği soruları ve ders Notları, İş Güvenliği Uzmanı adayı ya da uzman olup sınıf yükseltmek isteyen İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personelleri ve tüm çalışalarımız için hazırlanmış sertifikalı eğitim setlerine ulaşabilirsiniz. Yine 2021 yılı yönetmeliklere uygun derslere, hazırlık notları ile bu zamana kadar çıkmış soruların listesine de Online İSG Derslerinden ulaşabileceksiniz.

24 İş Güvenliği Uzmanı, 4 İşyeri Hekimi, 2 Yazılım Mühendisi  tarafından hazırlanan, Türkiye’nin İlk ve Tek İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Platformu’nda İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili tüm bilgilere, eğitimlere ve KKD teknik desteğine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Çağrı Tasarım Kampanya

Amacımız;  Çalışmanın savaştan üç kat daha tehlikeli olduğu, içki, uyuşturucu veya savaşlardan daha fazla insanın hayatını kaybetmesine neden olan “BANA BİR ŞEY OLMAZ” mantığını ortadan kaldırarak, İSG kültürünü Türkiye’ye yerleştirmek.

NEDEN İSG EĞİTİMİ?

Aklın, bilimin ve yasanın emrettiği güvenlik önlemlerini ihmal etmek, iş kazalarında sık karşılaşılan bir başka güvensiz davranıştır. Oysa, “Eşeğini sağlam kazığa bağla, sonra Allah’a emanet et” atasözümüzü bilmeyenimiz yoktur. İş ortamında “Bana bir şey olmaz..” demeden önce, çok iyi düşünmek gerekir.

Her mesai başlangıcında, o gün yapacağımız işleri kısaca kafamızda planlayıp, bu planı uygulamanın bile iş güvenliği açısından koruyucu bir değeri vardır

Türkiye’nin en büyük isg platformu Neden İş Güvenliği yöneticileri olarak görev aldığımız Online İSG Eğitimi alanında Türkiye’de tüm çalışanlara erişerek, İSG kültürünü yerleştirmek için var gücümüzle çalışmak istiyoruz.