Türkiye'nin isg platformu
OSGB Hizmetleri

TKG Otomotiv’e MESS’ten İSG Özel Ödülü!

Otomotiv Tedarik Sanayi metal şekillendirmesektörünün öncü firmalarından TKG Otomotiv Grubu, özel tasarlayarak hayata geçirdiği Sac Rulo Çevirme …
TKG Otomotiv’e MESS’ten İSG Özel Ödülü! 1

Otomotiv Tedarik Sanayi metal şekillendirmesektörünün öncü firmalarından TKG Otomotiv Grubu, özel tasarlayarak hayata geçirdiği Sac Rulo Çevirme Makinesi ile “MESS İş Güvenliğinin Yıldızları Ödülleri”nde tavsiye edilen uygulama olarak İSG Özel Ödülü’ne layık görüldü.

İş sağlığı ve güvenliği alanında “Sıfır Kaza” hedefiyle hayata geçirilen proje ve uygulamaların ödüllendirildiği, Türkiye’nin en kapsamlı iş sağlığı ve güvenliği (İSG) ödül organizasyonlarından MESS İş Güvenliğinin Yıldızları Ödülleri sahiplerini buldu. TKG Otomotiv Grubu, fabrikasında hayata geçirdiği uygulama ile İSG Özel Ödülü kategorisinde 500-1499 Çalışanı Olan İş Yerleri Tavsiye Edilen Uygulama Ödülü ile ödüllendirildi.

Çağrı Tasarım Kampanya

İlginizi Çekebilir!  10 bin maden çalışanına 'Geniş Kapsamlı İş Sağlığı ve Güvenliği' eğitimi

TKG Otomotiv’in çözüm ortağı ile özel olarak tasarlayarak 6 ay önce hayata geçirdiği Sac Rulo Çevirme Makinesi, prograsif preslerde kullanılan rulo sacı dikey hale getirerek, emniyetli bir şekilde sürücüye yüklenebilir hale getiriyor. Üst düzey güvenlik standartlarında tasarlanan makine, sac rulonun iş sağlığı ve güvenliği açısından risksiz bir şekilde taşınmasını sağlamanın yanı sıra sacın zarar görmesini önleyerek olası kalite problemlerini de ortadan kaldırıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 − 3 =

Önceki Yayın
Tokat'ta maden ocağında göçük: 1 ölü 2

Tokat'ta maden ocağında göçük: 1 ölü

Sonraki Yayın
Siemens Türkiye'ye MESS'ten iş güvenliği ödülü 3

Siemens Türkiye'ye MESS'ten iş güvenliği ödülü

İlgili Yayınlar
Total
0
Share