Türkiye'nin isg platformu
OSGB Hizmetleri

TİSK ve Çalışma Bakanlığı’ndan İSG Etkinliği

TİSK, TİSK Mikrocerrahi Vakfı ana sponsorluğunda ve T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı iş birliğinde düzenlenen 35. İş Sağlığı ve …
TİSK ve Çalışma Bakanlığı'ndan İSG Etkinliği 4

TİSK, TİSK Mikrocerrahi Vakfı ana sponsorluğunda ve T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı iş birliğinde düzenlenen 35. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası Etkinlikleri, 4-6 Mayıs tarihleri arasında Pandemi Sürecinde İSG’de Etkin İş Birliği temasıyla çevrim içi olarak gerçekleştiriliyor.

TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol’un ve Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Prof. Dr. Vedat Bilgin’in açılış konuşmalarıyla başlayan etkinlik, 10 oturum ve bir uluslararası panele ek olarak 9 sanal salonda Uzmanlarımız Sizlerle etkinlikleri ile sürecek.

İlginizi Çekebilir!  Kısıtlamadan kimler muaf olacak?

İSG’de Etkili İletişim, İSG’de Bilişim Uygulamaları, Acil Durum Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Hukuku, İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları, İş Sağlığı ve Güvenliğinde Teknik Yaklaşım ve Yöntemler, Pandemide Güçlü İş Birliği ve İyi Uygulamalar gibi pek çok başlıktaki oturumlarda, uzman kurum ve kuruluşların temsilcileri bir araya gelecek.

İlginizi Çekebilir!  Siemens Türkiye'ye MESS'ten iş güvenliği ödülü
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

fourteen + 6 =

Önceki Yayın
NACE Kodu nedir, nasıl öğrenilir?

NACE Kodu nedir, nasıl öğrenilir?

Sonraki Yayın
HAK-İŞ'ten İş Sağlığı Güvenliği Raporu 5

HAK-İŞ'ten İş Sağlığı Güvenliği Raporu

İlgili Yayınlar
Total
0
Share