Türkiye'nin isg platformu
OSGB Hizmetleri

23 Nisan “100. Yıl Marşı”

23 Nisan “100. Yıl Marşı” 1

23 Nisan “100. Yıl Marşı”; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, Gazi Üniversitesi Müzik Bölümü Öğretim Üyesi Orkestra Şefi Doç. Dr. Mehmet Efe’nin bestelediği, sözlerini Şermin Yaşar ve Mehmet Efe’nin birlikte yazdığı, 23 Nisan 100. Yıl Marşı’nın düzenlemesi Serkan Sönmez tarafından yapıldı.

Online İSg Eğitimi

Gazi Üniversitesi Müzik Bölümü, Hacettepe Devlet Konservatuarı, Prof. Dr. Mehmet Sağlam Ortaokulu, Ulubatlı Hasan Ortaokulu öğrencileri marşı evlerinde seslendirdiler.

Ulusal egemenlik coşkusunun tek nefes olduğu 100. yıl marşına özel bir klip de hazırlandı. Koronavirüs önlemleri nedeniyle çocukların çekim ekipleriyle bir araya gelmemesi için görüntüler cep telefonu ile çekildi. Klibin yönetmenliğini Zeynep Günay Tan yaptı. “23 Nisan, bu ülkede her çocuğun üzerine doğar doğmaz iliştirilmiş ve oradan asla alınamayacak bir bağımsızlık hediyesidir…” spotunu Haluk Bilginer’in seslendirmesiyle başlayan klipte farklı farklı evlerde, Türkiye’nin farklı bölgelerinde aynı coşkuya, aynı heyecana uyanan çocuklar, bebekler yer aldı.

23 Nisan “100. Yıl Marşı”

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı “100. Yıl Marşı”

 

Çağrı Tasarım Kampanya

Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eight − 1 =

Önceki Yayın
İş Makinalarında İş Güvenliği

İş Makinalarında İş Güvenliği

Sonraki Yayın
Risk Değerlendirme Metotları

Risk Değerlendirme Metotları

İlgili Yayınlar
Total
2
Share