Neden İş Güvenliği Logo
İş Sağlığı ve Güvenliği
Tamircin Burada

Bayburt İş Cinayetleri

Bayburt ve çevre ilçelerinde yaşanan ve aşağıda verilen iş kazaları ve giderek artan iş cinayetleri, ne yazık ki bu konudaki ilgisizliği gösteriyor.

Kazaları, ölümleri, yaralanmaları ve hastalıkları engellemek için, iş güvenliği eğitimi etkin bir yöntemdir. İş güvenliği eğitimi öğrenme ile başlar ve kullanılan metotlarla süreklilik kazanarak devam eder. Öğrenme kuramları ve iş güvenliği eğitim metotlarına bakıldığında; öğrenme eğitimin en önemli parçasıdır. Ayrıca deneyimlerin paylaşılması, belirlenmesi, öğrenme ile desteklenmektedir. Öğrenme yetenek, beceri ve kabiliyet gerektirir. İnsanlar bir zorlukla karşılaştıklarında daha iyi öğrenme sağlanır.

Bayburt ‘da işverenler ve idare görevini tam anlamıyla yapmalı, çalışanlar ise İSG kurallarına mutlaka uymalıdır. Aksi halde iş cinayetleri ve iş kazalarında zirvedeki yerimizi korumuş oluruz!..

Bayburt ve bölgelerinde yaşanan iş cinayetleri sonucu yaşamını yitirenleri rahmetle anıyoruz.

Bayburt’ta iş cinayeti: Elektrik akımına kapılarak hayatını kaybeden Aras Edaş son yolculuğuna uğurlandı

Bayburt‘ta iş cinayeti: Elektrik akımına kapılarak hayatını kaybeden Aras Edaş personeli son yolculuğuna uğurlandı. Bayburt‘un Demirözü ilçesine bağlı…
Araç çubuğuna atla