Türkiye'nin isg platformu
OSGB Hizmetleri

İSG sonuçları açıklandı

15 Mayıs tarihinde uygulanan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı sonuçlarına https://sonuc.osym.gov.tr sayfası üzerinden ulaşılabilecek
İSG sonuçları açıklandı

İSG sınav sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. 15 Mayıs tarihinde uygulanan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı sonuçlarına https://sonuc.osym.gov.tr sayfası üzerinden ulaşılabilecek. İSG sınavı cevap kâğıtları ve aday cevapları da erişime açıldı.

15 Mayıs tarihinde uygulanan 2022 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına (2022-İSG/1) ait değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

Çağrı Tasarım Kampanya

İlginizi Çekebilir!  Muhasebeciye, 'üçkağıtçı' dedi işten atıldı!

İSG SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI

İSG SONUÇLARI NASIL SORGULANIR?

Adaylar, sınav sonuçlarına ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile erişebileceklerdir.

İSG SORU VE CEVAPLARI

İSG SORU VE CEVAP KAĞITLARI ERİŞİME AÇILDI

15 Mayıs 2022 tarihinde uygulanan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı (2022-İSG/1) adaylarının cevap kâğıtlarının görüntüleri ve cevap kâğıtlarına yapmış oldukları işaretlemelerin optik okuyucular tarafından okunması sonucu elde edilen aday cevapları ve soruların doğru cevapları, sınava giren adayların sorulara verdikleri yanıtlarını ve değerlendirme sonuçlarını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden 03 Haziran 2022 tarihinde saat 16.15’ten itibaren 10 gün süreyle erişime açılmıştır.

İlginizi Çekebilir!  13 soruda PCR testi zorunluluğu

Bu uygulama, adayı bilgilendirme amacıyla yapılmaktadır. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır.

 

Total
3
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 − 13 =

Önceki Yayın
Bursa'da iş cinayeti: Orman ürünleri fabrikasındaki patlamada 2 işçi hayatını kaybetti 1

Bursa'da iş cinayeti: Orman ürünleri fabrikasındaki patlamada 2 işçi hayatını kaybetti

Sonraki Yayın
İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı

İşyeri Hekimliği İçin Çıkmış Sorular

İlgili Yayınlar
Total
3
Share