Neden İş Güvenliği Logo
İş Sağlığı ve Güvenliği

Açık ofiste çalışan sağlığı ve düzen için ‘seperasyon’ şart

Açık ofiste çalışan sağlığı ve düzen için ‘seperasyon’ şart
Tamircin Burada

Çalışan sağlığı için ofisler ve masalar ayrılıyor, seperasyon üretimi rekor kırıyor!

Ofislerin büyük çoğunluğunu oluşturan açık ofis tasarımlarında izolasyonu sağlamak için masa ve alan ayrıştırıcı seperasyon çözümleri ile kişisel alan yaratımı en önemli çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Seperasyon panelleri kişisel alan oluşturulması için birbirinden farklı tarz, stil ve renklerde üretiliyor ve her ofis mimarisine uygun olarak da özel tasarlanabiliyor. Seperasyon panelleri ile özellikle pandemi döneminde çalışma alanlarında gerekli sosyal izolasyon sağlandı, sosyal mesafeli çalışma için seperasyonlar en etkili çözüm oldu.

Mod Panel Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sicim, “Pandemi ile birlikte seperasyon paneli üretimimiz yüzde 35 arttı. Mod Panel olaral ürünlerimiz Türkiye ve dünyada seperasyon çözümlerinde tercih edilen ürünlerin başında geliyor. İstenilen ölçüde zengin içerikleri ile tasarım dostu patentli ürünlerimiz çoklu çalışma ortamlarında en büyük yardımcı ürün olarak tercih ediliyor. Farklı kalınlıkları, elektrikle ilgili doğru çözümleri, akustik çözümü ile dekorasyonel ürünler olmasının yanında Mod Panel ürünlerimizde sağlıklı malzeme ile ofiste hayatınızı kolaylaştıracak işlevsel çözümler de sunuyoruz. Pandemi ile birlikte üretimimiz geçtiğimiz yıllara göre rekor seviyede arttı. Üretim tesisi kapasitemiz, yetkin ve tecrübeli tasarım ekibimiz ve üretim sürecimiz ile teslimatlarımızı hızla gerçekleştiriyoruz” dedi.

Mod Panel’in 25 mm, 40 mm ve 80 mm kalınlık seçeneklerindeki masa arası alçak ve yüksek seperasyonlar farklı renk seçenekleri ve modelleri ile her alanda her ölçüde ofis için tasarlanabiliyor. Cam paneller ile ofisteki her alanın ışığı alması sağlanıyor, her zaman çalışan refahı ve sağlığı ön planda tutuluyor.

Masa arası alçak seperasyon, yüksek seperasyon ve panel kapılar ile ofiste her birim için gizlilik, özel alan ve mahremiyet sağlanabiliyor. Paneller ile bölünmüş ofisler, toplantı odaları oluşturuluyor ve ofiste işlevsel alan kullanımı oranı maksimuma çıkarılıyor. Alçak seperasyon sistemleri iş alanlarınızı dilediğiniz şekilde ve en işlevsel biçimde tanımlamanız için ihtiyaç duyacağınız tasarım araçlarından.

Ofis içi detay kurgusunda anahtar: Tasarımda Verimlilik!

Mekanı sistematik bir kurguda oluştururken, çalışma istasyonları ve ofis içi detaylar gibi aklınızdan geçen bütün dizayn elemanlarını verimli biçimde kullanmanıza imkan sağlar. Sade tasarımıyla olduğu kadar üstün kalitedeki malzeme seçimiyle de beğeni toplayan bu modüler sistemlerde kumandalı jaluzi panelleriyle farklı alternatifler yaratmak da mümkün.

Mekansal çözümlerde özel alan oluşturma için kullanılan Mod Panel kapı ürünleri; kolay montajlanabilen ayarlı kasa, akustik özelliği ve fonksiyonel unsurları ile dikkat çekiyor. Ahşap ya da camlı olması ile her mekanda ortama uyum sağlayan kapılar, kullanım alanlarına göre çeşitlendirebilen aksesuarları ile geniş ürün yelpazesi sunuyor.

OSGB Web Tasarımları

İlgili Yayınlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla