Türkiye'nin isg platformu
OSGB Hizmetleri

İstanbul’da iş cinayeti: Tıp merkezinde patlamada Aydın Adıyaman hayatını kaybetti

İstanbul’da iş cinyaetinde Esenyurt Mehterçeşme Mahallesi Ufuk Caddesi’ndeki özel bir tıp merkezinde saat 11.00 sıralarında klimaların bakımı …
İstanbul'da iş cinayeti: Tıp merkezinde patlamada Aydın Adıyaman hayatını kaybetti 1

İstanbul’da iş cinayetinde Esenyurt Mehterçeşme Mahallesi Ufuk Caddesi’ndeki özel bir tıp merkezinde saat 11.00 sıralarında klimaların bakımı için Aydın Adıyaman (53) sabah saatlerinde tıp merkezine gitti.

Aydın Adıyaman, klimalara gaz doldurduğu sırada oksijen tüpü henüz belirlenemeyen nedenle şiddetli bir şekilde patladı. Patlama sesi tıp merkezinin çevresinden de duyuldu. İstanbul‘daki özel Tıp merkezindeki sağlık görevlileri ilk müdahaleyi yaparken olay yerine ambulans ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri Aydın Adıyaman’ın olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Adıyaman’ın cenazesi ambulansla tıp merkezi yakınındaki özel bir hastanenin morguna kaldırıldı. Polisin olayla ilgili araştırması devam ediyor.

Çağrı Tasarım Kampanya

İlginizi Çekebilir!  Hatay'da çoçuk işçi cinayeti: Paketleme makinesine kapılan 14 yaşındaki çocuk işçi yaşamını yitirdi

‘Bomba patlar gibi ses geldi’

Caddede esnaf olan bir kişi, “Biz içeride çalışıyorduk. Çok şiddetli bir patlama sesi geldi ama herhangi bir duman, yangın çıkmadı. Herhalde bir şey sıkıştı patladı. Bomba patlar gibi ses geldi. Olaydan hemen sonra polisler geldi” diye konuştu.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × one =

Önceki Yayın
Şırnak'ta iş cinayeti: Maden ocağındaki göçük:te Hekim Ercan hayatını kaybetti 2

Şırnak'ta iş cinayeti: Maden ocağındaki göçük:te Hekim Ercan hayatını kaybetti

Sonraki Yayın
Yurt dışında çalışan işçilere Yargıtay'dan emsal karar 3

Yurt dışında çalışan işçilere Yargıtay'dan emsal karar

İlgili Yayınlar
Total
0
Share