Türkiye'nin isg platformu
OSGB Hizmetleri

Ödül Kazananların Listesi

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinin Desteklenmesi Hakkında Yönetmelik

NİG’den ödül kazananların listesi;

BU ZAMANA KADAR TOPLAM VERİLEN HEDİYE SAYISI: 1245 kişi…


34. Hafta   (15.10.2020 Perşembe) ÖDÜLLÜ İSG YARIŞMASINI Kazanan Talihliler

Ödül Kazananların Listesi 5

Süper 3’lü Hediyelerimizi Kazanan Talihliler

  • Uğur Çağlar
  • İsmail Yendi
  • Barış Pekmezci
  • ersdgurdogdu
  • Hatice Sevim

2’li Hediyelerimizi Kazanan Talihliler

  • Sinan Kerimoğlu
  • Songül Akyüz
  • Demet İnceoğlu
  • Ceyda Savaşçı
  • Meliha Gezer
  • Özlem Alçın
  • Salih Kozanoğlu
  • Nurettin Şentürk
  • Bulut Yozgatlı
  • Gül Karadeniz
  • Cihangir Özdemir
  • Oğuzhan Ülker
  • Güray Aşık
  • Ahmet Çakır
  • Kemal Güneş
  • mscobek
  • M.Hakan Akgül
  • Harun Makas
  • aabay
  • dr.akinci
  • mozdinAK
  • Tarık Kosavalı
  • Davut Öztürk
  • Feyza Sefa.
  • Salim Akbıyık
  • Onur Özyeğin
  • yerdogan34
  • mobirkandan
  • Yusun Ulusoy
  • tatraf
  • Meryem Yüksel
  • NLeventY
  • Haki Özdemiralp
  • Orhan Çeviren
  • Mert Arslan
  • kepezli30
  • pyanmis
  • htokay
  • beerenbilge
  • Ramazan Sarıkaya
  • dogo10
  • Onur Özyeğin
  • by-akbas
  • AOTUNC
  • Remzi Büyük

34.Hafta Çekilişine Hak Kazananlar

Kazanan talihliler 16.10.2020 Cuma günü saat 14:00/15:00 saatleri arasında açıklanacaktır.

Çekilişe Hak Kazananlar Çekilişe Hak Kazananlar Çekilişe Hak Kazananlar
İbrahim Barut Filiz Uğurlu Tacettin Akın
Sinan Kerimoğlu Hayriye Şahin Gökhan Tazı
Bekir Morcu Erol Türkoğlu Ercan Yılmaz
Nurettin Şentürk Murat Demir Meliha Gezer
Ceyhun Altay Ahmet Çakır Salih Kozanoğlu
skayikci İsmail Yendi Abdullah Çelik
Halil Kilci Mahmut Çelen pyanmis
Tarık Kosavalı Feyza Sefa. mcingirt
M.Hakan Akgül mobirkandan İbrahim Kara
eaakbulut Davut Öztürk Hilmi Seyhan
Ahmet Öz Süleyman Demirer Yusun Ulusoy
yerelionur Uğur Çağlar Yeliz Ulutaş
Cengiz Öztürk Hidayet Karlıkaya mscobek
Oğuz Bozoğlu darqwx13 Orhan Emre T.
sepencerali Yahya Yavuzoğlu tatraf
İkbal Saraç Kemal Sönmez iinceayan
Tuncer Ürkmez htokay Murat Akdeniz
İbrahim Durmaz Haki Özdemiralp safcobek
babacanm Talha Çelikkanat Salih Güneş
erayunal51 Umut Durdu yerdogan34
Ayşe Bakkaloğlu abaskaya aykut.demirtas
Ali Rıza Oktay Barış Pekmezci Kemal Güneş
Harun Delihasanoğlu Güray Aşık İ.O.Çimen
Hüseyin Karasoy Ceyda Savaşçı Esin Sipahioğlu
Demet İnceoğlu musaffers udsenbas@wn
bomyaci Ali Şen Okur Fahrettin Karagüzel
Kaan Tekeci ggokgoz Mert Arslan
Muhammed Yaman nsag06 Orhan Çeviren
Pınar Kayacı Yusuf Yılmaz ofgulcebi
Temel Öztürk saltunisik Uğur Yücel
uygunay Ali Demirtaş Muhammet Turhan
Erdem Saraçlı Ferdi Kılıç Hakan Altınışık
Arif Göğebatmaz Oğuzhan Ülker Özlem Alçın
Umut Deligöz Cüneyt Gül Ertuğrul Akın
Hatice Sevim Demet Şirin cbaskarahan
NLeventY Erdinç Sönmez Gül Karadeniz
Mehmet Etçi Meryem Yüksel Erdoğan #1624
tijen0634 rakyildizoglu Özcan Kaya
Ahmet Akın Soner Yıldırım Naci Çubuk
mozdinAK kepezli30 İsmail Durgut
Ferhat Parlak harikoglu iadigüzel
Nahide Çevik Ömer tatoğlu Cihangir Özdemir
Remzi Büyük dr.akinci Esra Güven
Erol Koç beerenbilge Kerim Tanrıöver
Kahraman Karaca ioparlak Songül Akyüz
Tahir Teke Hasan Erdoğan Sevinç G.
Mehmet Uçkan İlhan Koç Mahir Yemenici
Semih Tuzcuoğlu Ramazan Sarıkaya oozcicek
SAL42 dogo10 Mehmet Sarı06
isg34 Tarık Özsoy Bulut Ayoğlu
Kadir Günaydın e06kavi Bahadır Başaran
Hakan Kaya gmacitoglu Egemen Gemici
Sacit Köktuğ Özden Erel hlokumcu
murat1yilmaz Harun Makas Orhan Korkmaz
Onur Turan Erol Egemen Hasan Çimen
AOTUNC by-akbas Kemal Teke
Salim Akbıyık Ömer Serim aabay
Bulut Yozgatlı hasyildirim mgtaman
Hülya Yaman Onur Özyeğin ooren805
Tahsin Temel ersdgurdogdu Hasan Erşanlı
Ahmet Tokmakoğlu Baki Yılmazer ykartalkaya
eraysgpro Beşir Tuğlak

33. Hafta   (24.05.2020 ÇARŞAMBA) ÖDÜLLÜ İSG YARIŞMASINI Kazanan Talihliler

Ödül Kazananların Listesi 6

  • Ziya Gökmen
  • Tekin Akın
  • Adem Arat
  • Özge Bozdağ
  • Elif Naz Tokatlı
  • Şenol Kırca
  • Müge Akalın
  • Yiğit Dokuzoğul
  • Hüseyin Pamuk
  • Yeliz Acar
  • Fuat Güllü
  • Kaan Özçağ
  • Murat Cengizalp
  • cyanmaz
  • Mustafa Özkara
  • Özgür Yağan
  • Emre Dalkılıç
  • Nazmi Tireli
  • Sibel Bircan
  • Gamze Karakoç
  • Ercan Tuna
  • Büşra Y.Özkanat
  • Merve Yoldemir
  • Oğuzhan Korkmaz
  • Recep Aygün
  • Orhan Paksoy
  • Beren Taşdemir
  • Ramazan Yemezoğlu
  • dozdemirel
  • İdil Eren
  • bulentdrak
  • Demet Tatlısu
  • Vahit Küpeli
  • Lale Bozbey
  • Didem Aslan
  • İsmail Açıkgöz
  • filizduzlu
  • Selena Koçyiğit
  • Enes Pektaş
  • Mesut Erdoğan
  • Eda Azizoğlu
  • özge ahras
  • Edip Beyoğlu
  • Zübeyde Kuru
  • Hüseyin Akpınar
  • Ebru Bakkaloğlu
  • Fatih Göktan
  • Muharrem Gümüş
  • A.Mahir Çubuk
  • Hasan Soysal
  • Şahin Korkmaz (Yedek)
  • Didem Bağcı (Yedek)
  • Emel Sancar (Yedek)

32. Hafta   (13.05.2020 ÇARŞAMBA) ÖDÜLLÜ İSG YARIŞMASINI Kazanan Talihliler

  • Hüseyin Şenay (Ödül-1)
  • Şükrü Görgülü (Ödül-1)
  • Umut Barışoğlu (Ödül-1)
  • Ayşe Çınar (Ödül-1)
  • İnci Dudurcan (Ödül-1)
  • Yalçın Karadaş (Ödül-1)
  • Sibel Burgancı (Ödül-1)
  • Pınar Kaplanoğlu (Ödül-1)
  • Furkan Demirkaya (Ödül-1)
  • Oğuz Cenmaz (Ödül-1)
  • cigdem_cin (Ödül-1)
  • umitbacanak (Ödül-1)
  • Enes Uzun (Ödül-1)
  • Yavuz Özyürek (Ödül-1)
  • dr.dede (Ödül-1)
  • Çelik Sadi (Ödül-1)
  • Gamze Coşkun (Ödül-1)
  • Tumer Volkan (Ödül-1)
  • Erhan Montçu (Ödül-1)
  • Zeynep Yıldız (Ödül-1)
  • Onur Özyeğin (YEDEK) (Ödül-1)
  • Ali Akbaş (YEDEK) (Ödül-1)
  • Tahsin Temel (Ödül-2)
  • Arslan Arcü (Ödül-2)
  • Hasan Erşanlı (Ödül-2)
  • batihayat (Ödül-2)
  • skinyas (Ödül-2)
  • Mithat Zorlu (Ödül-2)
  • Faruk Altuntaş (Ödül-2)
  • Oktay Halıcı (Ödül-2)
  • onurbilgir (Ödül-2)
  • Bayram Sade (Ödül-2)
  • Doğan Karabal (Ödül-2)
  • Rıfat Arslan (Ödül-2)
  • Esma Nuran Tç (Ödül-2)
  • Selma SS. (Ödül-2)
  • amaura-44 (Ödül-2)
  • Demet Akman (Ödül-2)
  • Osman Korkmaz (Ödül-2)
  • Alanur A.Akçan (Ödül-2)
  • ebrarmirtan (Ödül-2)
  • ayşenur-54 (Ödül-2)
  • black_eyes90 (Ödül-2)
  • erayunal51 (Ödül-2)
  • Yalçın Kulaoğlu (Ödül-2)
  • bekoberko32 (Ödül-2)
  • adigebayram (Ödül-2)
  • Filiz uğurlu (YEDEK) (Ödül-2)
  • Salih Çelebi (YEDEK) (Ödül-2)

Ödül Kazananların Listesi 7


31. Hafta (22.04.2020) Hediyelerini Kazanan 50 Talihlimiz

  • Büşra Kalaycı (Ödül-1)
  • Doğan Gerçek (Ödül-1)
  • Sabri Özen (Ödül-1)
  • merdogan81 (Ödül-1)
  • Erhan Doruk (Ödül-1)
  • Cemal Kanalcı (Ödül-1)
  • Abdurrahman Gezen (Ödül-1)
  • Resul İhvan (Ödül-1)
  • iaslank33 (Ödül-1)
  • Adem Tetik (Ödül-1)
  • Murat Ok (Ödül-1)
  • Bircan Çakır (Ödül-1)
  • ayşenur sağlam (Ödül-1)
  • drzubeyde (Ödül-1)
  • Makbule Kalecik (Ödül-1)
  • İlyas Yaslıkaya (Ödül-1)
  • CEYHUN KOCAMAN (Ödül-1)
  • Emel Meral A (Ödül-1)
  • Akif Yüksel (Ödül-1)
  • faruksalman (Ödül-1)
  • ali_10isg (Ödül-1)
  • Süleyman Çapa (Ödül-1)
  • Ahu Karaman (Ödül-1)
  • Nahide Akoğlu (Ödül-1)
  • Cnk Durdu (Ödül-1)
  • UĞUR KILAVUZ YEDEK  (Ödül-1)
  • Reşat Akyol YEDEK (Ödül-1)
  • byyildiz (Ödül-2)
  • Orhan Küpeli (Ödül-2)
  • U.Çetin Çiloğlu (Ödül-2)
  • Erol Büyükkaya (Ödül-2)
  • eikara (Ödül-2)
  • gursoy-cann (Ödül-2)
  • tunahan dikel (Ödül-2)
  • edemiroren (Ödül-2)
  • Eda Azizoğlu (Ödül-2)
  • Hale Barutçu (Ödül-2)
  • Umut Demirci (Ödül-2)
  • Mert Çimen (Ödül-2)
  • tatarpv (Ödül-2)
  • gulcanhakal (Ödül-2)
  • Erhan Özçelik (Ödül-2)
  • Tokat Apaydın (Ödül-2)
  • Mine Akbay (Ödül-2)
  • Mehmet Özbağ (Ödül-2)
  • koylum06 (Ödül-2)
  • hukilinc (Ödül-2)
  • Tarık Çelikkanat (Ödül-2)
  • Kamuran Tuncer (Ödül-2)
  • Güral Akdemir (Ödül-2)
  • e.fenman34 (Ödül-2)
  • Kansu Gemici (Ödül-2)
  • Cem Albayrak YEDEK (Ödül-2)
  • isg73225 YEDEK (Ödül-2)

Ödül Kazananların Listesi 8


30. Hafta   (08.04.2020 ÇARŞAMBA) ÖDÜLLÜ İSG YARIŞMASINI Kazanan Talihliler

  • Esengül Bağcı (Ödül-1)
  • buruk1981 (Ödül-1)
  • Murat Pak (Ödül-1)
  • Damla Çelik (Ödül-1)
  • e.fenman (Ödül-1)
  • asli-guloglu (Ödül-1)
  • Leyla Kazan (Ödül-1)
  • hikmetozdemir (Ödül-1)
  • turgay_037 (Ödül-1)
  • Ceyda Ergün Onay (Ödül-1)
  • Hasan Çakmakoğlu (Ödül-1)
  • Sevgi Toklu (Ödül-1)
  • Erman Emiroğlu (Ödül-1)
  • bengisu79 (Ödül-1)
  • Süleyman Artun (Ödül-1)
  • Nuri Arslan (Ödül-1)
  • Burcu Ağır (Ödül-1)
  • Sancar Yıldırım A. (Ödül-1)
  • Lale Abalı (Ödül-1)
  • arenab16 (Ödül-1)
  • melihsahin27 (Ödül-1)
  • nesemar (Ödül-1)
  • Abdullah Öz (Ödül-1)
  • Müge Akalın (Ödül-1)
  • Gamze cgl  (Ödül-1)
  • dr.zubeyde (Ödül-2)
  • ozzlem-27 (Ödül-2)
  • Akif Tatar (Ödül-2)
  • Fatik Tok (Ödül-2)
  • Fahrettin Koyuncu (Ödül-2)
  • Onur Sarı (Ödül-2)
  • Serdar Kaba (Ödül-2)
  • Alev Biçer (Ödül-2)
  • pdemir94 (Ödül-2)
  • gurbuzdavan (Ödül-2)
  • iyerlikaya (Ödül-2)
  • Nurhan Bayar (Ödül-2)
  • Hüseyin Pamuk (Ödül-2)
  • Zeynep Gönül (Ödül-2)
  • Ayşe Gülkapı (Ödül-2)
  • ugurkilavuz32 (Ödül-2)
  • Jale Öztürk (Ödül-2)
  • Recai Akdağ (Ödül-2)
  • Yasemin Özdeş (Ödül-2)
  • markopasa05 (Ödül-2)
  • Özlem Gürses (Ödül-2)
  • hulusi.57 (Ödül-2)
  • M.S.Gündüz (Ödül-2)
  • Doğa Berenoğlu (Ödül-2)
  • Tokat Apaydın (Ödül-2)
  • Emre Oruçoğlu YEDEK
  • merkur19 YEDEK
  • Okay Selçuk YEDEK
  • a_bilgin_58 YEDEK
İlginizi Çekebilir!  Yargıtay'dan tazminat kararı

29. Hafta   (11.03.2020 ÇARŞAMBA) ÖDÜLLÜ İSG YARIŞMASINI Kazanan Talihliler

  • Tülay Alemdar (Kışlık Mont)
  • Murat Öz (Kışlık Mont)
  • Fahri Yavuz (Kışlık Mont)
  • Doruk Samet Albuz
  • Okşan nişancı
  • Cem Kartal
  • Ahmet Albayrak
  • Berk Özevin
  • Ozan Karabacak
  • Emine Uğurlu
  • Damla Çetinkaya
  • Mustafa Yapıcı
  • Hayrettin Özaydın
  • konuralp67
  • Hamdi Akın
  • Jale TC
  • Okşan nişancı
  • Celal İnan
  • Burhan Zeki Aksakal
  • Bircan Akbıyık
  • Selim İleri
  • Selda Çetin
  • Hasan Mertoğlu
  • Cengiz Koç
  • Ahmet Çevik
  • Murat Özoğulları
  • Melih Şahin
  • eyurdakoc
  • Pelinsu Şahin
  • Yunus Direk
  • Gizem Emirdağ
  • bilalhatay51
  • ercuyerarslan
  • Seçil Bayrak (YEDEK)
  • Ebru Yazkaya (YEDEK)

28. Hafta   (12.02.2020 ÇARŞAMBA) ÖDÜLLÜ İSG YARIŞMASINI Kazanan Talihliler

  • Faruk Altuntaş (Kışlık Mont Kazanan Talihlimiz)
  • Nisa Adanur (Kışlık Mont Kazanan Talihlimiz)
  • Sibel Yeşilyurt (Kışlık Mont Kazanan Talihlimiz)
  • Banu Asa G.
  • Murat Karakemik
  • İrem Konak
  • Ediz Göksu
  • N.Ersen
  • Hande Atışçı
  • Hüseyin Alkoç
  • Serdar Sarıcakaya
  • Damla Kavak
  • Mustafa Sarıkaya
  • Ahmet Karyağar
  • Ahu Sevil
  • Uğur Taşoğlu
  • rakyildiz
  • Ayça Özalp
  • Nilay Arıcı
  • E.C.Çiçek
  • Ogün Çil
  • Mert Otlu
  • Fatma Okyay
  • Zekeriya Bulut
  • Süleyman Ak
  • Şengül Acar
  • Sibel Yeşilyurt
  • M.M.Akşen
  • Ayfer Topçu
  • Tuncak Küçüktaş
  • Ayşe Özşeker
  • Remziye Gümrükçü
  • Deniz İpek Nurluoğlu
  • sonemli_hse (Yedek Kışlık Mont)
  • Serkan Yolbulan (Yedek)
  • ytopal06 (Yedek)
  • Erkan Lerzan (Yedek)

OCAK 2020 6. Hafta İSG Yarışmalarından Hediye kazananların listesi;

26.Hafta BÜYÜK ÖDÜL Kazanan Talihli

  • Sevilay Çolak
  • Reşat Akyol (Yedek)

26. Hafta Süper 3’lü Kazanan Talihliler

  • Sanem Hayırlı
  • Yasemin Dirican
  • Hülya Şahin
  • Burcu Dağdelen
  • Songül Alaçam
  • İlhan Bektaş
  • Cumhur Kayıkçı
  • Ekrem Özcan

Aralık 2019 5. Hafta İSG Yarışmalarından Hediye kazananların listesi;

25.Hafta BÜYÜK ÖDÜL Kazanan Talihli

  • Erman Çakır
  • Mustafa Eruz (Yedek)

Süper 3’lü Kazanan Talihliler

  • Orhan Akkor
  • Selin Alan
  • Ahmet Babacan
  • Emre Yanal
  • Efecan Durgut
  • Meltem Hilooğlu
  • Ufuk Karadağ
  • Hamide Çelik

Aralık 2019 4. Hafta İSG Yarışmalarından Hediye kazananların listesi;

24.Hafta BÜYÜK ÖDÜL Kazanan Talihli

  • Buse Özkanca
  • Funda Keskin(Yedek)

Süper 3’lü Kazanan Talihliler

  • Jilda Alsancak
  • Zübeyir Civan
  • Hüseyin Gökcan
  • Başak Çeçen
  • Buse Özkanca
  • Ufuk Çelik
  • Anıl Göktürk
  • Demet Ülker

Aralık 2019 3. Hafta İSG Yarışmalarından Hediye kazananların listesi;

Büyük Ödül Kazanan Talihli (Kışlık Mont);

  • Zübeyde Akdemir
  • Turgut Kilimli (Yedek)

Süper 2’li Kazanan Talihliler

  • Gamze Coşkun
  • Selim H.Şahin
  • Ahmet Şanverdi
  • Önder Turan
  • Zeki Demirkan
  • Ahmet Kuru
  • Nur Kocadağ
  • Müjgan Altıntoprak

Aralık 2019 2. Hafta İSG Yarışmalarından Hediye kazananların listesi;

Büyük Ödül Kazanan Talihliler (Kışlık Mont);

  • Yıldıray Alperi
  • Canan Çalışır

Süper 2’li Kazanan Talihliler

  • Suha Tokatlıoğlu
  • Abdulgafur Narin
  • Elif Özkan
  • Esra Balcı
  • Fahriye Koçyiğit
  • Cengiz Erinanç
  • Gonca Nur Demir
  • Uğur Ateş
  • Fikret Barut
  • Ayşe Başkaya
  • Cengiz Erinanç
  • Yasin Aksoy
  • Saadet Demirci
  • Berk Okay
  • Orhan Dönmez
  • Fatih Yılmazer
  • Meltem Emir Önen
  • Aylin Ersem
  • Özden Sönmez
  • Recep Kaloğlu
  • Sinem Akbıyık
  • Hüseyin ali Baş
  • Emine Özalp
  • Serkan Karakaya
  • Nurhan Akdağ

Kasım 2019 İSG Yarışmalarından Hediye kazananların listesi;

Büyük Ödül Kazanan Talihliler (Kışlık Mont);

  • Pınar Karadağ
  • Şule Akay

Süper 2’li Ödüllerini Kazananlar

1.Gün

  • Arif Gümüş
  • Kemal Atışman
  • Can Kalyoncu
  • Gülşen Topal
  • Dursun Gül
  • Kübra Akgül
  • Kahraman ERDEM
  • Fevzi Gülada
  • Gürkan Meriç
  • Nurhan Katırcıoğlu
  • Kübra Akgül
  • Aynur Çağlar
  • Zehra Yamaner
  • Erkan Canpolat
  • Ufuk Bayramoğlu
  • Özge Kaptanoğlu
  • Gürkan Meriç
  • Mehmet Aydın
  • Ali Çelik
  • Mehmet Cengiz
  • Şükrü Karabağ
  • Sinan Hamdi Coşkun
  • Aynur Akkor
  • Tarık Türkoğlu
  • Ogün Yıldırım

“ÖDÜLLÜ BOŞLUĞU DOLDUR, HEDİYELERİ GÖTÜR”  KAZANANLARI ; 

1. Aşamayı Kazananların Listesi

İsim Derece
Cihan Karaoğlu 6/6
Semih Akbay 6/6
Sibel Ayça Güler 6/5
Soner K. 6/5
Arda Haceroğlu 6/5
Erkan Yıldırım 6/5
Harun Dilipak 6/5
Ali Ziya Çavdar 6/5

2. Aşamayı Kazananların Listesi

İsim Derece
Semih Yurdakul 6/6
Seher B. Aydın 6/6
İrem Gemicioğlu 6/6
Güray Ogün Türkoğlu 6/6
Burhan Taşgın 6/5
Mesut Çelikel 6/5
Ahmet Ünal Uludağ 6/5
Meltem Can 6/5
Burak Erinanç 6/5
Jilda Duman Yakar 6/5

“ÖDÜLLÜ BOŞLUĞU DOLDUR, HEDİYELERİ GÖTÜR”  KAZANANLARI ; 

1. Aşamayı Kazananların Listesi/12:55:44

01 Kasım AYDINOĞLU
02 Nilüfer ÇUHADAR
03 Saniye YILMAZ
04 İbrahim ÖZEN
05 Okan SEVERKADIN
06 Nihal YÜKSEL
07 Kadir TOPUZOĞLU
08 Ufuk ERİNÇ
09 Öznur AKIN
10 Gamze MADENCİ
11 B.Bircan ARMAĞAN
12 A.Emre İNAL

2. Aşamayı Kazananların Listesi/20:22:21

01 Cihan Özdemir
02 Jale Güloğlu
03 Baran Ulaş
04 Ahmet Hilmi Gökdeniz
05 Canan Kalayık
06 Kerim Berk Oktay
07 Hülya Davutoğlu
08 Ümit Yalçın K.
09 Kemalettin Akçay
10 Mevlüd Kahraman
11 Lütfi Tekmenoğlu
12 Cahit Ali Gültuna
13 Şevki Akkoyun

İSG BİZDEN SORULUR” diyen TALİHLİLER

31-37 Arası Cevap Verenler 38-40 Arası Cevap Verenler
1. Olgun Plevneli (40/37) 1. Ayten ERBAŞ (40/40)
2. Barış Demircan (40/37) 2. Özgür ALGAN (40/39)
3. Erdinç Yılmaz (40/37) 3. Ramazan Yemez (40/39)
4. hayatabaglikal (40/37) 4. Caner Kibar (40/39)
5. Bilal Aydeniz (40/36) 5. Ercan Kataran. (40/38)
6. Ali Yılmaz Soner (40/36) 6. Ali Tekmen (40/38)
7. Derman Karaman (40/36) 7. Devrim Çetin (40/38)
8. Coşkun Demir (40/35) 8.
9. Berkay Çiğli (40/35)
10. Soner Toplu (40/35)
11. İbrahim Özen (40/35)
12. Korkmaz Sinanoğlu (40/35)
13. Mustafa Durak (40/34)
14. Sevdiye Gündüzoğlu (40/34)
15. Ali Cemal Çetinkaya (40/34)
16. Salih Doğan (40/34)
17. Mustafa Taşan (40/34)
18. Cevher Akpınar (40/33)
19. Ali Çiftçioğlu (40/33)
20. Eyüp Gündür (40/33)
21. Hiyadet Ercis (40/33)
22. Nurşah Pelin Akdamar (40/32)
23. Gülay Pekkesen (40/32)
24.  Elif Erinanç (40/32)
25. Şahin Karam (40/32)
26. Aşkın Özpek (40/32)
27.  Edip Beydeniz (40/31)
28. Turgay A. Akbaş (40/31)
29. Utku E. Bekar (40/31)
30. Tuncer Kaner (40/31)
31. Murat Bakışan (40/31)
32. Tayfun Balcı (40/31)
33. Güray Dorukhan (40/31)
34. Veli Bilgin (40/31)
35. Ahmet Hamdi Çınar (30/31)
36. Yasin Uluğbey (40/31)

İSG BİZDEN SORULUR” diyen TALİHLİLER

24-27 Arası Cevap Verenler 28-30 Arası Cevap Verenler
1. Neriman Halitoğlu (30/27) 1. Hüseyin ONGUN (30/30)
2. Mehmet A. Akar (30/27) 2. Orhan KILIÇ (30/30)
3. Erol UZUNER (30/27) 3. Ahmet CANDAR (30/30)
4. Gizem Özcan (30/27) 4. Bircan ULUS (30/29)
5. İbrahim Tirebolu (30/27) 5. Kaan PARMAKSIZ (30/29)
6. Büşra Naz A. (30/27) 6. Orhan KORKMAZGİL (30/29)
7. Ahmet KORKMAZ (30/27) 7. Demet CİVELEK (30/29)
8. Çağrı AKMANOĞLU (30/27) 8. Abdulkadir BİLGİN (30/29)
9. Fatma Tasmacı (30/26) 9. Yunus Uzunkula (30/28)
10. Salih GEDİKOĞLU (30/26) 10. Erkal AKDEMİR (30/28)
11. Emin ERCAN (30/26) 11. Filiz BAYAKTAR (30/28)
12. Mehmet Çayıroğlu (30/26) 12. Burcu A. Madenci (30/28
13. Onur KAPLAN (30/26) 13. Metin CANDEMİR (30/29)
14. Sultan Nur (30/26) 14. Sibel Terme .. (30/28)
15. Durmuş DAVULCU (30/26) 15. Orçun ARSLAN (30/28)
16. Erhan Taşkın (30/26) 16. Halil ÇETİN (30/28)
17 Mustafa Fatih GENÇ (30/26) 17. Öznur Erinç (30/28)
18. Halit Acar (30/25) 18. Bulut ÖYMEN (30/28)
19. Pınar SARIKAYA (30/25)
20. Nihal YÜKSEL (30/25)
21. Gökhan YILDIRIM (30/25)
22. Seda ERTEKİN (30/25)
23. Ersoy ÖMEROĞLU (30/25)
24. Ali Mithat Madenci (30/25)
25. Coşkun ACAR (30/25)
26. Ceyda ERENOĞLU (30/25)
27. Niyazi ALDEMİR (30/25)
28. Orçun KOCA (30/25)
29. Berna O.Yılmaz (30/25)
30. Harun DEMİR (30/25)
31. A.Melih Çiçek (30/25)
32. Orhan AKCAN (30/25)
33. Emine GÜLOĞLU (30/24)
34. Barlas YİĞİT (30/24)
35. Mehmet TAŞKIRAN (30/24)
36. Kübra TÜRKOĞLU (30/24)
37. Irmak AKGÜN (30/24)
38. Tarık PALALI (30/24)
39. Mine SALIK (30/24)
40. Çiğdem Solak (30/24)
41. Mehmet Mete OLDUN (30/24)
42. Can Topaloğlu (30/24)
43. Yavuz Hancıoğlu (30/24
44. Önder TURAN (30/24)
45. Handan E.ARSLAN (30/24)
46. Mithat ALTUN (30/24)
47. Ayça KOYUNCU (30/24)
48. Güray ARABACI (30/24)
İlginizi Çekebilir!  Biyolojik Riskler

B ve C Sınıfı İSG’lerden 08.05.2019 tarihinde sınavı 70+ puan alarak ödül kazanan katılımcılar

KAZANANLAR (B)

SS16SS
OYTUN BELENOĞLU
HAKAN KİBAR
EREN ÖZEN
SULTAN NUR BEYLİKOĞLU
FERHAT TOK
ONUR KOPARAN
HAMDİ GENÇ
DENİZ
KAZAN ERDEM
HÜSEYİN KAYALI
MUSTAFATAŞAN
NURŞAH MELTEMCAN
ERDAL SERİN
DEMİRFURKANKAYA
GÜLAYAKDERE
METINATAR
NURHANTAŞGIN
G.TEKİN REMZİOĞLU
BURAK KÜTÜK

SERDAL KARTAL (YEDEK)
SEVGİ SERİN (YEDEK)

KAZANANLAR

CUMHUR AKAY
YALÇIN MERTCAN
DURMUŞ COŞKUN
FUNDA ASYA TEKİN TEKİN
CANPOLAT-M
YASEMİN ERPAK
AKKAYA UFUK E
YAĞMUR KORAL
EREN ÖZEN
BEKİR KORKMAZ
RECEP ERİNANÇ
BAHRİDAGADALI
KAZIM MORCU
ORHAN KARANFİL
ERAN ATLAS
BAHADIRCETINKAYA
FATİH DAVULCU
ALİ DİLSİZ
NUR03
KADİR KARACA

JİLDAKX23
CUSIBEL

İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavı – Yasalar

ÖDÜL KAZANAN TALİHLİLER;

  1. Çiğdem Bolar Solakoğlu
  2. Ogün Kahraman
  3. ulukaya
  4. Büşra Bur Ezgi
  5. Mert Cengiz
  6. Serdar Şener
  7. KSGHM
  8. dalsan16
  9. UZMANSGM
  10. Bahadır Yaser Benlioğlu
  11. Mehmet Mete Olgun
  12. Hülya Çelimli
  13. 6345SLM
  14. Ö. Metin Gedik
  15. Onur Tekin
  16. Alsancak
  17. Kübra Türkoğlu
  18. OOSMANA
  19. Özipek Gizem
  20. Selim Taşkın
  21. Nexium14
  22. Hami Açıkgöz
  23. Ahmet Melih Konuralp
  24. Harun Karpuz
  25. vatanaskin
  26. isg-yigit
  27. Ahmet Candar
  28. Yavuz Kılıç
  29. WERTOGA
  30. isg-orhan
  31. ROCKER
  32. Sibel KOCAMAN
  33. irmakgul
  34. isdemir3131
  35. Mehmet Taşkıran
  36. Niyazi Ballıoğlu
  37. Yiğit Korkmaz
  38. ROCKER
  39. Mehmet Arif Solakoğlu
  40. Polat Akarsu
  41. Emine Güloğlu
  42. İbrahim Türkoğlu
  43. Harun Karpuz
  44. Ahmet Tibitoğlu
  45. Orçun Aslan
  46. ahmet78
  47. mmcan06
  48. Barlas TOPRAK
  49. Serdar Kavaklı
  50. Coşkun Gezer
  51. Ali Tüluğ (YEDEK)
  52. KroK2909 (YEDEK)
  53. Irmak Akgün (YEDEK)
  54. ErenCAN (YEDEK)
  55. lost (YEDEK)

6. DÖNEM ÖDÜLLÜ “RİSK DEĞERLENDİRMELERİ ” KONULU İSG SINAVLARI 07-08-10.11.2018 ÇARŞAMBA, PERŞEMBE,CUMARTESİ GÜNLERİ SAAT 14:00 – 17:00’SAATLERİ ARASINDA YAPILDI. İSG HEDİYE PAKETİ KAZANAN TALİHLİLERİN LİSTESİ AŞAĞIDADIR;

07.11.2018 Çarşamba Saat: 14:00 / 17:00 – C Sınıfı İş Güvenliği Sınavı  (Ödül Sayısı : 40)

Kazanan Adaylar;

  • mcandemir
  • Figen Uğurlu
  • fATMA tASMACI
  • Sibel Termen
  • fatihsultan34
  • AKSEN
  • Hüseyin Ongun
  • Hasan1825
  • Zuhal Yükselen
  • Tarık Erenler
  • Demet Civelek
  • Tekin Onur
  • fatih793
  • kosovali
  • cevikZZ
  • isikdemir
  • Arif Demirci
  • Korkmazgil Orhan
  • Salih Kadiroğlu
  • 55bircan55
  • Erman Tosun
  • Burak tibetli
  • Şenol Burhanlı
  • Neriman Halitoğlu
  • Kadir Ketenci
  • Mehmet Demirkol
  • Yasin Ulusoy
  • Esra Demir
  • Burak Çayıroğlu
  • Mehmet Ali Solak
  • Cemalettin Bayrak
  • Enes Kumbaracı
  • Hakan Yıldız
  • Ali Tuluğ
  • isg-orhan
  • Gül Yağmur
  • Orhan Kılıç
  • DORES35
  • Hüseyin ONGUN
  • Erol Uzuner (YEDEK)
  • Tarık Bulut (YEDEK)
  • fatsali-ibo (YEDEK)
  • 16kk16 (YEDEK)
  • Zeki Çevik (YEDEK)
  • know0606 (YEDEK)

08.11.2018 Perşembe Saat: 14.00 / 17:00 – B Sınıfı İş Güvenliği Sınavı (Ödül Sayısı : 30)

Kazanan Adaylar;

  • Filiz Bayraktar
  • Ersoy Akar
  • karamanli67
  • Mithat Erdem
  • Ceyda Bakar
  • Aslan Masumoğlu
  • Deniz Armağan
  • Handan Acem
  • Fatih Mehmet Arslan
  • Bahadır Coşkun
  • Mehmet A.Akar
  • Fer26hat
  • Ayça Ataseven
  • Cihan Rafet Tezgetiren
  • Seda Ertekin
  • SSBLM
  • erdemirli
  • Ali Küçük
  • omerselcuk
  • Sinan ACAR
  • Davut Ergenli
  • Serkan Kılıç
  • Halit Kapusuz
  • Metin Tatoğlu
  • KLCSRKNN
  • ersoy8041
  • OZDO-07
  • Coşkun SERİN
  • Kadir ÖZTÜRK
  • Ayhan altun
  • mete türkoğlu (YEDEK)
  • eainal (YEDEK)
  • Burcu Madenci (YEDEK)
  • mihalic (YEDEK)
  • BURKAY34 (YEDEK)

10.11.2018 Cumartesi Saat: 14:00 / 17:00 – A Sınıfı İş Güvenliği Sınavı (Ödül Sayısı : 30)

Kazananlar;

  1. Mine Saraçoğu
  2. Öznur AKIN
  3. 06erkan06
  4. tuncaytapli
  5. GULAY06
  6. suat kibar
  7. G2510G
  8. İbrahim Özen
  9. Yusuf Çiltepe
  10. 34UFUK
  11. Pınar Sarıkaya
  12. Demet Sedefçi
  13. Hakan Yıldırım
  14. ALİ KOYUNCU
  15. Önder Turan
  16. BURKAYT
  17. Erhan Hancı
  18. Halim Arabacı
  19. demirkaya
  20. Korkmaz Seyitoğlu
  21. Güray Canbatu
  22. Nihal Yüksel
  23. Kadir Topuzoğlu
  24. YasinKK
  25. Sibel Kocaman
  26. Alev Yığın
  27. Gökhan keser
  28. ROCKER
  29. ebrar
  30. Tarık Gürtekin
  31. NHYTT  (YEDEK)
  32. kardem78  (YEDEK)
  33. umaytosun  (YEDEK)
  34. Erkan Uzunkula  (YEDEK)
  35. DESRA  (YEDEK)

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına Girip ÖDÜL KAZANANLAR;

  1. Arzu Aydın
  2. 67aldemir
  3. sultan03
  4. cangencer
  5. Serdal PVP
  6. Hüseyin Duman
  7. nursahnas
  8. ucarmakina
  9. legendx
  10. Tuncay Güven
  11. MAKMAN
  12. Meltem Canan ışık
  13. ogretmen
  14. Yavuz Kılıçkaya
  15. Erol Gedik
  16. FAZI06
  17. cicekfazli
  18. seugur
  19. Cemal Vardalı
  20. Kerim Aydoğan
  21. Nalan Bıçakçı (YEDEK
  22. kehribar (YEDEK)
  23. SSongül (YEDEK)
  24. Bora Gülenyüz (YEDEK)
  25. Orhan Polat26 (YEDEK)

B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına Girip ÖDÜL KAZANANLAR;

  1. Mehmet Sertoğlu
  2. kansugemici
  3. 06sibel06
  4. Uğur Efe
  5. erdal_atan
  6. Ayşe Karasu
  7. Coşkun Ergin
  8. Yavuz Beşkardeş
  9. Kaan Karaca
  10. Mehmet Bulut Turgut
  11. EAKKAE
  12. istanbullu
  13. Dcivelek
  14. Mehmet Taşkıran
  15. ugurluF
  16. ISGISG
  17. Uğur Getir
  18. İbrahim Şenlik
  19. Erkan Akordu
  20. Coşkun Ergin Akın
  21. Hasan Güldemir (YEDEK)
  22. tigana (YEDEK)
  23. bursabursa (YEDEK)
  24. aksoyOSGB (YEDEK)
  25. hidayetKK (YEDEK)

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına Girip ÖDÜL KAZANANLAR;

  1. palaz_a_06
  2. Can Bertuğ
  3. Günay Karamoğlu
  4. palandöken ismet
  5. Hidayet Eroğlu
  6. Esra Bokay
  7. aykut_igu
  8. TEKMEN
  9. Samet Candaroğlu
  10. Mehmet Terzi
  11. Yavuz Topaloğlu
  12. KARAMANLI
  13. Korutúrk
  14. Demet Arslan
  15. Münir Çetin
  16. Gamze Karacalı
  17. Nusret Okur
  18. canlarA
  19. TS-61-TS
  20. Demet Kavak
  21. orhanlioglu (YEDEK)
  22. Perrin Altın C (YEDEK)
  23. Semih Haznedar (YEDEK)
  24. Hüseyin Akdoğan (YEDEK)
  25. Osman_Osman (YEDEK)

4. Dönem İSG Sınavını kazananların ödülleri 03 / 11 Eylül 2018 tarihleri arasında KARGOYA verilecektir. İSG Hediye Setlerini kazasız günlerde kullanmalarını diliyoruz.

B Sınıfı İSG Sınavı Kazananları;

  1. Songül TT
  2. Kahraman Tokmak
  3. Ali Şanlı
  4. cumhurk
  5. KALEOSGB
  6. kahraman türkkan
  7. Ayşe Bulut
  8. ezgi dayıoğlu
  9. Servet Tekin
  10. nerminbaloglu

C Sınıfı İSG Sınavı Kazananları;

  1. ayseankarali
  2. Sevinç Korgun
  3. ONUR ARSLAN
  4. KADİRBİLEN
  5. tamer yumru
  6. Soner Burdanoğlu
  7. Sevda Anaç
  8. Sibel Leman Çınar
  9. Neriman Bulut
  10. hakkı koca

4. DÖNEM ÖDÜLLÜ İSG SINAVI TAMAMLANDI; KAZANAN İSG UZMANI/ADAYLARI

HEDİYELERİNİ KAZASIZ GÜNLERDE KULLANMALARINI TEMENNİ EDERİZ…

Kazanan uzmanlar, İSG sertifikalarını 31.08.2018 tarihine kadar info@nedenisguvenliği’ne göndererek belgelendirmeleri halinde hediye İSG paketleri adreslerine gönderilecektir.

B Sınıfı İSG Sınavı Kazananları;

  1. Songül TT
  2. Kahraman Tokmak
  3. Ali Şanlı
  4. cumhurk
  5. KALEOSGB
  6. kahraman türkkan
  7. Ayşe Bulut
  8. ezgi dayıoğlu
  9. Servet Tekin
  10. nerminbaloglu

C Sınıfı İSG Sınavı Kazananları;

  1. ayseankarali
  2. Sevinç Korgun
  3. ONUR ARSLAN
  4. KADİRBİLEN
  5. tamer yumru
  6. Soner Burdanoğlu
  7. Sevda Anaç
  8. Sibel Leman Çınar
  9. Neriman Bulut
  10. hakkı koca
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Yayın
Atölyeler İçin Örnek Risk Değerlendirmeleri

Kapalı Alanlarda Risk Değerlendirme Envanteri

Sonraki Yayın
Tehlikeli işler

Ofislerde Çalışma Standartları - Video

İlgili Yayınlar
Total
0
Share