Neden İş Güvenliği Logo
İş Sağlığı ve Güvenliği

OSGB Hizmetleri

OSGB Hizmetleri
Tamircin Burada

Türkiye’nin en kapsamlı osgb hizmetleri modülü 2021 tarihi itibarıyla devreye alınmıştır. OSGB Hizmetleri uygulaması ile, İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti veren profesyonel OSGB firmalarından gelen teklifleri değerlendirerek, en uygun fiyatla İSG hizmeti alabilirsiniz.

OSGB Uygulamasına BURADAN ulaşabilirsiniz.

OSGB Hizmetleri Uygulaması

İnsan emeği tüm değerlerin üstündedir. Çalışan, çalışma koşulları, çevre ve insan duyarlılığı, ürün ve hizmet standartlarıyla bir bütündür. Bu bütünün sürdürülebilir olmasının arkasında insana ve insan sağlığına verilen önem yatmaktadır.

İşte bu bilinçle hareket eden NİG Akademi, OSGB Hizmetleri uygulamasında OSGB’leri işverenlerle buluşturuyor. Bu amaçla kar amacı olmadan, ekonomik yoldan İş Sağlığı ve Güvenliği hizmet taleplerine buradan ulaşabileceksiniz.

NİG Akademi, iş hayatını verimliliğe çevirecek anlayışı hayata geçirmek için tüm imkanlarını kullanarak hizmetlerine OSGB Hizmeti’nde devam ediyor.

OSGB Hizmetleri Neden Ücretsiz

OSGB Hizmeti’nde amacımız tüm işverenleri OSGB, KKD ve Eğitim Kurumları ile buluşturmak. NİG Akademi olarak aldığımız karar gereğince her OSGB’ye bir adet güncel ilan ve bir adet hizmeti (portföy) ücretsiz olarak veriliyor.

OSGB Hizmetlerinden ayrıca ücret alınıyor mu?

NİG Akademi, OSGB hizmetlerinden ve/veya işverenlerle yapılan teklif anlaşmalarından ÖMÜR BOYU hiç bir ücret talep etmez.

İşverenlerin OSGB Hizmeti’ndeki avantajları nelerdir?

Tüm işverenler OSGB Hizmeti’nde kayıt oluşturduklarında hiç bir ücret ödemeden OSGB’ler ile iletişime geçebilir, teklif formlarını inceleyebilirler. Ayrıca 1 adet hizmet talebinde bulunarak, kendilerine teklif gelmesini sağlayabilirler.

OSGB Hizmeti’nde Gizlilik Politikası

OSGB Hizmeti’nde gizliliğe büyük önem vermektedir. Ayrıca gizlilik politikamız mevcuttur. Tüm bilgileriniz, yedeklenmekte ve güvenlik sertifikalı bulut ortamında saklanmaktadır. Kanunun sağladığı haklar dışında bilgileriniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz

Neden OSGB Hizmeti’nden faydalanmalıyım?

Nig Akademi OSGB Hizmeti uygulamasından hiç bir firmadan yapılan anlaşmalardan dolayı ayrıca ücret talep etmez. NİG Akademi tüm uygulamalarında 2017 yılından bu yana güven esasına dayalı binlerce işvereni osgb’lerle buluşturmayı amaç edinmiştir. Bundan sonra da aynı şekilde çalışmalarına devam edecektir.

OSGB Tasarımı

İlgili Yayınlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla