Neden İş Güvenliği Logo
İş Sağlığı ve Güvenliği
Tamircin Burada

Çalışanlar

İş sağlığı ve güvenliği eğitiminin amacı, işyerlerinde sağlıklı ve güvenli bir ortamı temin etmek, iş kazalarını ve meslek hastalıklarını azaltmak, çalışanları yasal hak ve sorumlulukları konusunda bilgilendirmek, onların karşı karşıya bulundukları mesleki riskler ile bu risklere karşı alınması gerekli tedbirleri öğretmek ve iş sağlığı ve güvenliği bilinci oluşturarak uygun davranışlar kazandırmaktır

İSG Sınavı : İşaretler

İSG Sınavı : İşaretler ile Çağrı Tasarım‘ın katkılarıyla hazırlanan sınavları daha eğlenceli hale getirmeyi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda zaman…

Doğru mu Yanlış mı? Büyük Test – Çalışanlar

Doğru mu Yanlış mı? Büyük Test – Çalışanlar. Türkiye’nin en büyük isg eğitim platformu NİG’den yepyeni ödüllü isg…

İSG Sınavı: Elektriksel Riskler

İSG Sınavı: Elektriksel Riskler ile elektrik kaynaklı tehlikeler ve önleme yöntemleri ile ilgili eğitim sunumunu izleyebilirsiniz. (daha&helliip;)

Doğru mu Yanlış mı? Çalışanlar için mini yarışma!

Doğru mu Yanlış mı? Çalışanlar için mini yarışma! Kendisine güvenen, “İş Sağlığı ve Güvenliği BENDEN sorulur” diyen cesaretli…

Elle Taşıma Eğitimi Sınavı

Elle Taşıma Eğitimi Sınavı ile çalışanların elle taşıma işlerinde sağlık ve güvenliğinin artırılması amaçlanmaktadır. (daha&helliip;)

İSG Sınavı: Silika Tozları Eğitimi

İSG Sınavı: Silika Tozları Eğitimi ile silika tozları ve önlemleri hakkında verilen eğitimin pekiştirilmesi için hazırlanan sınava buradan…

İş Makinelerinde İş Güvenliği Eğitim Sınavı

İş Makinelerinde İş Güvenliği Eğitim Sınavı, iş makinalarında iş güvenliği ve kazalara neden olan hareketler eğitiminin sonucunda yapılan…

Kişisel Koruyucu Eğitim Sınavı

Kişisel Koruyucu Eğitim Sınavı ile, Kişisel Koruyucu Donanımların kullanımı ve seçimi ile ilgili eğitimin sonucunda oluşan sınav (daha&helliip;)

Meslek Hastalıkları Eğitim Sınavı

Meslek Hastalıkları Eğitim Sınavı, Meslek hastalıkları tanımı, hastalık tanısı, ve meslek hastalığı yükümlülüklerini içeren eğitim sınavıdır. (daha&helliip;)

Tavan Vinçlerinde İş Güvenliği Eğitimi Sınavı

Tavan Vinçlerinde İş Güvenliği Eğitimi Sınavı, tavan vinçlerinin kullanımı, bakımı, tamir ve onarımı eğitiminin sonucunda yapılan sınavdır. (daha&helliip;)

Kazaya Ramak Kala Eğitimi Sınavı

Kazaya Ramak Kala Eğitimi Sınavı, kazaya ramak kala (KRK) eğitiminin sonucunda yapılan e-sınavdır. (daha&helliip;)

Makine ve Tezgahlarda İSG Eğitimi Sınavı

Makine ve Tezgahlarda İSG Eğitimi Sınavı, makina ve tazgahlarda uyulması gereken kullara dair eğitime ait e-sınavdır. (daha&helliip;)

İSG Eğitim Sınavı: “Kaza Geliyorum Der”

İSG Eğitim Sınavı: “Kaza Geliyorum Der”, İş kazaları ve sonuçlarınınyer aldığı isg eğitimi sonunda yapılan e-sınav… (daha&helliip;)

Yangın ve Yangın Sınıfları Eğitimi Sınavı

Yangın ve Yangın Sınıfları Eğitimi Sınavı ile yangın sınıfları, yangın konuları, yangın eğitimi ile yapılan e-sınav sonucu. (daha&helliip;)

Mobbing Eğitim Sınavı

Mobbing Eğitim Sınavı, Psikolojik terör olarak adlandırılan, mobbingle savaşmanın nasıl olacağı hakkında bilgilendirmeler… (daha&helliip;)

Yüksekte Çalışma Eğitim Sınavı

Yüksekte Çalışma Eğitim Sınavı, yüksekte güvenli çalışma rehberi eğitimi sonunda yapılan e-sınavdır. (daha&helliip;)

İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavı – Forkliftlerle Çalışma

İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavı – Forkliftlerle Çalışma sırasında yaşanan aksaklıkların giderilmesi eğitimlerinin e-sınavıdır. (daha&helliip;)

İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavı – Çalışanlar-3

İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavı – Çalışanlar için NİG ekibince hazırlanan eğitim sınavı (daha&helliip;)
Araç çubuğuna atla