Neden İş Güvenliği Logo
İş Sağlığı ve Güvenliği

Ankara’da iş cinayeti: 2 işçi öldü… Çalışan canı bu kadar ucuz mu?

Ankara’da iş cinayeti: 2 işçi öldü… Çalışan canı bu kadar ucuz mu?
Tamircin Burada

Ankara’nın Keçiören ilçesinde yaşanan iş cinayetleri akıllara “çalışan canı bu kadar ucuz mu? ” sorusunu getiriyor. Ayvalı Mahallesinde saat 15.30 sıralarında meydana geldi. İddialara göre, henüz devam eden 34 katlı bir apartmanın inşaatında çalışan H.İ ve İ.Ö adlı Şanlıurfalı 2 işçi, apartmanın 30. katından henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı aşağı düştü.

Ankara’da iş cinayeti: 2 işçi öldü

İnşaatta çalışan diğer işçilerin ve çevrede bulunan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin gerçekleştirdiği ilk müdahalelerin ardından iki inşaat işçisinin hayatını kaybettiği tespit edildi. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Ankara'da iş cinayeti: 2 işçi öldü... Çalışan canı bu kadar ucuz mu?

“İKİSİ DE OLAY YERİNDE HAYATLARINI KAYBETTİLER”

İki işçinin düştüğü esnada olay yerinde olan Yaşar Yiğit, “Camide ikindi namazını kıldım. Kaldırımda dururken yukarı baktım. 30’uncu katta çalışıyorlardı. Bir ses koptu. Yere vurduğu gibi parçalandı. Benim gördüğüm iki kişi. İkisi de olay yerinde hayatlarını kaybettiler. Yıldırım hızıyla aşağıya indiler. Müthiş bir ses çıkardı” ifadelerini kullandı.

Ankara iş güvenliği analizi

OSGB Web Tasarımları

İlgili Yayınlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla