Neden İş Güvenliği Logo
İş Sağlığı ve Güvenliği

İş Güvenliği Uzmanı

Profil fotoğrafı

İş Güvenliği UzmanıÇevrim Dışı

  Üzüldüğüm diğer bir husus, 5 bin lira promosyon veriyorlar, onu da çalışanları ayırıyorlar. Çalışan emekli sanki keyfinden çalışıyor.

  Sevgili hocam, takip ve ilginiz için teşekkür ederiz. Arkadaşlarımız gerekli düzenlemeleri tamamladılar. 2023 yılı için güncellenmiştir.

  Değerli İSG dostu, gerekli düzeltmeler yaşılmıştır. İlginize teşekkür ederiz.

  Sayın hocam, işverene suçu atmayı kabul etmemenizi anlıyorum. sizin için geçerli olarak görüyorum. Çünkü İSG kültürünü işyerinizde sağlayarak, SIFIR İŞ KAZASI sağlamışsınız... Tebrikler. Tüm işverenler bu kültürü sağlamış olsa, iş kazaları minimum seviyeye çekilecek, dolayısıyla İŞ CİNAYETLERİ olmayacak. Dolayısıyla Karaca hocamızın İŞVERENE VE GÖREVİNİ YAPMAYAN ÇSGB'ye yönelik tavrı gayet...

  Sevgili İSG dostumuz, etik olarak buradan ürün marka model ismi veremiyoruz. Ancak e-posta adresinize gerekli tavsiyelerimizi gönderdik. Kazasız günler dileriz.

  Please wait...

  Hakkımda

  Neden İSG

  İSG Uzmanı, İş müfettişi, KKD Uzmanı

  İnsan emeğinin tüm değerlerin üzerinde olduğunun bilincinde olan Neden İSG Ekibi; çalışan, çalışma koşulları, çevre ve insana verilen önemin, hizmet standartlarıyla bir bütün olduğuna inanır.

  Medya

  Arkadaşlar

  Araç çubuğuna atla