Neden İş Güvenliği Logo
İş Sağlığı ve Güvenliği

Güvenli KKD

Hayat pahalığının arttığı bir dönemde emekli maaşlarında artış yapılmaması emeklilere “ölün” demektir. Bu maaşlarla kiralar, faturalar nasıl ödenir? Market masrafları nasıl karşılanır?

Marangoz işleri için kullanmanız gereken maskeler FFP2 değerini karşılamalıdır.

Oldukça başarılı bir çalışma olmuş hocam emeklerinize sağlık

Merhaba, eldivenlerde mutlaka değer derecesi bulunur. Şayet yoksa, bilin ki o eldiven merdiven altı bir üründür. Kesinlikle uzak durun. Satın aldığınız eldiven TS EN ISO 374 standartlarını karşılamalıdır. Seviye 2 ve üzeri olanlarda penetrasyon ve geçirgenlik değerleri belirtilmelidir.

Please wait...

Hakkımda

Güvenli KKD

KKD Uzmanı

Güvenli KKD Türkiye ve Dünya’nın ilk ve tek risk analiz yöntemli, akıllı robot uygulamalı, teklif & ihale modüllü KKD Pazaryeri uygulamasıdır.

İş güvenliği ve KKD uzmanları olarak bizler, kişisel koruyucu donanımların seçiminin çoğu zaman yanlış yapıldığını, amacına uygun kullanılmadığına şahit oluyoruz. KKD’lerin kullanılmasına rağmen bir çok iş kazalarının ve ciddi yaralanmaların yaşandığını görüyoruz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda da ağıdaki 3 kriterin genel olarak çok sık yaşandığını biliyoruz. Bunlar;

  1. Kullanılan ya da satın alınan Kişisel Koruyucu Donanımların koruma kapasitesi aşılmış olabiliyor.
  2. Yanlış malzeme seçimi yapılmış olabiliyor.
  3. Koruyucular kullanıcı tarafından hatalı kullanılmış olabiliyor.

İşte bu bilinçten hareketle, Güvenli KKD platformunda KKD uzmanları ücretsiz olarak işverenlere ve kullanıcılara hizmet sağlayacak.

Medya

Arkadaşlar

Araç çubuğuna atla